Instagram socialinių tinklų rinkodaroje

Instagram socialinių tinklų rinkodaroje

Kaip daugelis iš Jūsų tikriausiai puikiai žino, Instagram – tai nuotraukų dalinimosi platforma, kuria dažniausiai naudojamasi išmaniųjų telefonų pagalba naturel viagra.  Lietuvoje ir toliau augant išmaniųjų telefonų pardavimams, neabejojame, kad  kartu augs ir Instagram vartotojų skaičius, tad pateikiu kelis patarimus, kaip išnaudoti Instagram platformą savo įmonės socialinių tinklų rinkodaroje:

  1. BŪKITE KŪRYBIŠKI

Norint sulaukti sekėjų dėmesio Instagram platformoje, teks į pagalbą pasitelkti didelę dalį tiek savo, tiek ir įmonės kūrybiškumo potencialo, nes šio socialinio tinklo vartotojai tikisi iš Jūsų tikrai daugiau nei „atsitiktinės“ nuotraukos. Į pagalbą galite pasitelkti išmaniųjų telefonų aplikacijas (Apps‘us), kurių galimybių dėka patobulinę nuotrauką gausite tikrai neblogą rezultatą (iOs vartotojams rekomenduoju: Afterlight, Overgram ir Canva).

  1. HASTAG‘AI

Naudokite nuotraukų emocijas atitinkančius „hastag‘us“, jų gali būti iki 30, tačiau pagalvokite, ar tikrai tiek jų reikia? Tai pat nepamirškite susikurti savo išskirtinį „hastag‘ą“, kuriuo žymėtumėte visas savo įkeltas nuotraukas. Taip vartotojams bus daug lengviau Instagram tinkle surasti visas su Jūsų komunikacija susijusias nuotraukas.

  1. PRASINEŠKITE SAVO SEKĖJAMS

Lietuvoje Instagram dar nesuteikia galimybės naudotis mokamos reklamos paslaugomis, tad apie savo Instagram paskyros sukūrimą  būtinai praneškite  savo Facebook paskyros fanams. Jie tikriausiai ir taps pirmaisiais Jūsų sekėjais Instagram platformoje. Tai pat, nebijokit eksperimentuoti, pavyzdžiui  – Facebook paskyroje galite paskelbti konkursą, kurio metu vartotojai turėtų įkelti tam tikras nuotraukas, susijusias su Jūsų produktu ar paslauga, į Instagram platformą ir būtinai pažymėti Jūsų sukurtu išskirtiniu  „hastag‘u“.

  1. BŪKITE ATVIRI SAVO VARTOTOJAMS

Sektini pasaulinio lygio prekės ženklai socialinį tinklą Instagram naudoja ne tik savo produkto ar paslaugos reklamai, bet taip pat dalinasi ir nuotraukomis iš įmonės vidaus gyvenimo, supažindina su savo darbuotojais, suteikia progą savo sekėjams pirmiems pamatyti sukurtą naują produktą ar paslaugą, leidžia žvilgterėti į gamybos proceso užkulisius ir pan. Tad nebijokite eksperimentuoti ir Jūs!

Trumpai apibendrinant, Instagram socialinių tinklų rinkodaroje naudokite tam, kad apie savo produktą ar paslaugą papasakotumėte nuotraukų pagalba. Lietuvoje šis socialinis tinklas turi didžiulį potencialą, tad tinkamai išnaudojant jo galimybes sulauksite tikrai puikių rezultatų!

Leave a Comment