Facebook reklama

Kaip žinia, socialinis tinklapis “Facebook” tampa vis labiau “nedraugiškas” verslo komunikacijos atžvilgiu. Tai nebėra nemokamas socialinių tinklų rinkodaros kanalas, siekiant pritraukti didelį srautą vartotojų, kurie pamatytų Jūsų siūlomą turinį. Mokama Facebook reklama :

  • Įrašų ryškinimas – naudojama siekiant, kad Jūsų paskyroje paskelbti įrašai pasiektų, kiek įmanoma daugiau Jūsų paskyros sekėjų.
  • Reklama vartotojų naujienų sraute – Jūsų norimo maketo, žinutės, web ar paskyros nuorodos  rodymas – reklamavimas pagal pasirinktą TIKSLINĘ GRUPĘ.
  • Reklama dešinėje naujienų srauto pusėje – Jūsų norimo maketo, žinutės, web ar paskyros nuorodos  rodymas – reklamavimas pagal pasirinktą TIKSLINĘ GRUPĘ.

Neprofesionaliai  naudojant šias mokamas Facebook reklamos paslaugas, dauguma vartotojų tiesiog nusivilia ir mano, kad tai tėra pinigų išmetimas “į balą”.  Tad, kad taip nenutiktų, kreipkitės į mus, nes mes esame šios srities profesionaliai ir pagal Jūsų poreikius parinksime tinkamiausią mokamą paslaugą bei atsižvelgiant į Jūsų tikslus, rekomenduosime minimalų biudžetą jiems pasiekti.